Služby

bdr (beauty-defect-repair)

BDR je celosvětově uznávaný lékařský koncept, kterému důvěřují i kliniky estetické medicíny. Je skvělým řešením pro ty, kteří odmítají invazivní zákroky v podobě operací nebo injekcí, zároveň ale chtějí dosáhnout stejně viditelných výsledků.

o BDR

jak bdr funguje?

Koncept BDR kombinuje efektivní přípravky stejnojmenné značky a nanotechnologie. Základem je důkladné vyčištění pleti pomocí chemického a nechemického peelingu. Následuje ošetření tisíci sterilními mikrojehličkami, které vytvářejí kanálky v horních vrstvách pokožky pro důkladný průnik výživných látek. Následuje regenerační světelná terapie a elektrostatická masáž.

OŠETŘENÍ BDR​

co bdr umí?

VÝSLEDEK?

Hydratace, zklidnění a omlazení pleti, zlepšení akné, zmírnění pigmentace, méně viditelné jizvy a vrásky.

OŠETŘENÍ BDR

Typy a metody ošetření

BDR umožňuje hned několik variant ošetření pro nejrůznější typy pleti.

OŠETŘENÍ BDR

Chemický peeling bdr

Ošetření sloužící k odstranění odumřelých buněk pleti. Dle typu pokožky se volí mezi dvěma variantami peelingu, účinek mají ale stejný – ihned viditelný efekt, oživení barvy pleti, podpora mikrocirkulace. Koncept BDR peelingu lze jako jediný použít i pro oční okolí.

OŠETŘENÍ BDR

Nechemický peeling (Profipeel M+S a Micropeel)

Jde o mechanické odstranění odumřelých buněk pleti, které se uvolňují během chemického peelingu. Během nechemického peelingu využíváme abrazivních syntetických hrotů (Profipeel M+S) nebo speciálně tvarované desky s jehličkami (Micropeel).

OŠETŘENÍ BDR

Stimulation XS+XL

Metody tzv. jehličkové mezoterapie, během kterých bezbolestně otevřeme vrchní vrstvy pokožky pomocí jemných vpichů mikrojehliček. Pokožka je následně lépe připravena na příjem aktivních látek BDR produktů. Během ošetření nedochází k poškození krevních nebo lymfatických cév.

OŠETŘENÍ BDR

Calming Light

Technologie Calming Light pozitivně působí na pokožku pomocí 48 LED diod, které vyzařují terapeutické modré světlo. Výsledkem je zklidnění a celková regenerace pleti, regulace tvorby přebytečného mazu a podpora hojivých procesů. Pomáhá také při řešení depresivních stavů.

OŠETŘENÍ BDR

Elektrostatická masáž

Elektrostatickou polarizační vibrační masáž využíváme pro uvolnění napětí ve svalech, aktivaci mikrocirkulace nebo zajištění optimální výživy pleti. Elektrostatická polarizační pulzní lymfatická masáž naopak aktivuje lymfatický systém, redukuje otoky a detoxikuje pleť.